Автозапчасть 028145157FX производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG028 145 157 FX VAG 028 145 157 FX Гідравлічний насос, кермо Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Обмеження виробника: ZF
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 028145157FX
Вид експлуатації: гідравлічний
Обмеження виробника: ZF
Уточнити наявність
ERA BENELUXSP8487 ERA BENELUX SP8487 Гідравлічний насос, кермо
Довжина маточини [мм]: 41
JP GROUP1145100600 JP GROUP 1145100600 Гідравлічний насос, кермо
Тиск [бар]: 105
JP GROUP1145100609 JP GROUP 1145100609 Гідравлічний насос, кермо
Тиск [бар]: 105
GENERAL RICAMBIPI0229 GENERAL RICAMBI PI0229 Гідравлічний насос, кермо
DA SILVADP2196 DA SILVA DP2196 Гідравлічний насос, кермо
Висота [мм]: 98
Для виробника рульового керування: ZF / KAYABA
Розмір різьблення з'єднання зворотного проводу: F16x150
Розмір різьблення з'єднання напірного трубопроводу: Ø16mm
LAUBER55.0499 LAUBER 55.0499 Гідравлічний насос, кермо
Гарантія: Гарантія 2 роки
Замінна частина:
Обмеження виробника: ZF (7691955205)
Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма: для ліво-/правостороннім управлінням
Техніка приєднання: M16 X 1,5mm (Female)
Вага, кг]: 1,718
VW028 145 157 F
VW 028 145 157 F
Гідравлічний насос, кермо
VAG028 145 157 F
VAG 028 145 157 F
Гідравлічний насос, кермо
VW028 145 157 FX
VW 028 145 157 FX
VAG1H0 145 157
VAG 1H0 145 157
Довжина маточини [мм]: 41
VAG1H0 145 157 X
VAG 1H0 145 157 X
VAG7D0 422 155 A
VAG 7D0 422 155 A