Автозапчасть 047121111B производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG047 121 111 B VAG 047 121 111 B Корпус термостату Корпус термостату
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з прокладкою
Температура відкриття [°C]: 88
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 047121111B
VAICOV10-9758
VAICO V10-9758
Корпус термостату
Температура відкриття [°C]: 88
Уточнити наявність
MAPCO28841
MAPCO 28841
Термостат, охолоджуюча рідина
MOTORAD386-87 MOTORAD 386-87 Термостат, охолоджуюча рідина
Температура відкриття [°C]: 87
Тип корпусу: з корпусом
VAG007 072 211 A
VAG 007 072 211 A
Корпус термостату
VAG047 121 111 C
VAG 047 121 111 C
VAG047 121 111 D
VAG 047 121 111 D
VAG047 121 111 M
VAG 047 121 111 M
VAG047 121 111 P
VAG 047 121 111 P
VAG047 121 111 Q
VAG 047 121 111 Q
VAG047 121 111 S
VAG 047 121 111 S
VAG047 121 121
VAG 047 121 121
VAG047 121 121 A
VAG 047 121 121 A
VAG47 121 121 A
VAG 47 121 121 A
SKODA007 072 212 A
SKODA 007 072 212 A
Термостат, охолоджуюча рідина
Температура відкриття [°C]: 87
Тип корпусу: з корпусом
VAG047 121 111 A
VAG 047 121 111 A