Автозапчасть 06A905430AP производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG06A 905 430 AP VAG 06A 905 430 AP Провід запалювання Провід запалювання
Довжина [см]: 47
Котушка запалювання: Виконання з'єднання
Свічка запалювання: Виконання з'єднання SAE
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 06A905430AP
BERUVA127B BERU VA127B Провід запалювання
Довжина [см]: 47
Уточнити наявність
BERU0300811902
BERU 0300811902
Провід запалювання
VW063 905 435A
VW 063 905 435A
Провід запалювання
VW06A 905 430 AD
VW 06A 905 430 AD
VAG06A 905 430 AM
VAG 06A 905 430 AM
VAG06A 905 430 F
VAG 06A 905 430 F
VAG06A 905 430 K
VAG 06A 905 430 K
VAG06A 905 430 T
VAG 06A 905 430 T