Автозапчасть 4621085E10 производителя NISSAN
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
NISSAN4621085E10 NISSAN 4621085E10 Гальмівний шланг Гальмівний шланг
Уточнити наявність
Аналоги для NISSAN 4621085E10
KAVO PARTSBBH-6705
KAVO PARTS BBH-6705
Гальмівний шланг
Уточнити наявність
CORTECO19035042
CORTECO 19035042
Гальмівний шланг
Довжина [мм]: 535
Сторона встановлення: спереду
NPSN370N85
NPS N370N85
SPIDAN340072
SPIDAN 340072
Довжина [мм]: 540
Розмір різьблення 1: M10x1 INW BOL
Розмір різьблення 2: BANJO 10MM
BOSCH1 987 476 486 BOSCH 1 987 476 486 Гальмівний шланг
Внутрішнє різьблення [мм]: M10
Довжина [мм]: 310
TRWPHD747 TRW PHD747 Гальмівний шланг
A.B.S.SL 3822 A.B.S. SL 3822 Гальмівний шланг
Вага, кг]: 0,14
Довжина 1/довжина 2 [мм]: 535
Розмір різьблення 1: INN. M10x1
Розмір різьблення 2: BANJO 10.0mm