Автозапчасть 4H0145155A производителя AUDI
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
AUDI4H0 145 155 A AUDI 4H0 145 155 A Гідравлічний насос, кермо Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Дотримуватись сервісної інформації:
Уточнити наявність
Аналоги для AUDI 4H0145155A
SPIDAN54695 SPIDAN 54695 Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Уточнити наявність
LENCOSP4002 LENCO SP4002 Гідравлічний насос, кермо
DA SILVADP3398 DA SILVA DP3398 Гідравлічний насос, кермо
Для виробника рульового керування: ZF
Розмір різьблення з'єднання зворотного проводу: F16x150
Розмір різьблення з'єднання напірного трубопроводу: Ø16mm
AUDI4H0 145 156 F
AUDI 4H0 145 156 F
Гідравлічний насос, кермо
AUDI4H0 145 156 P
AUDI 4H0 145 156 P
Гідравлічний насос, кермо