Автозапчасть 4H0145156P производителя AUDI
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
AUDI4H0 145 156 P AUDI 4H0 145 156 P Гідравлічний насос, кермо Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Види насосів: лопатевий насос
Замінна частина:
Оснащення / обладнання: для автомобілів з сервотронік-приводом керування
Уточнити наявність
Аналоги для AUDI 4H0145156P
ZF LENKSYSTEME7652.955.520 ZF LENKSYSTEME 7652.955.520 Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Види насосів: лопатевий насос
Замінна частина:
Уточнити наявність
DA SILVADP3398 DA SILVA DP3398 Гідравлічний насос, кермо
Для виробника рульового керування: ZF
Розмір різьблення з'єднання зворотного проводу: F16x150
Розмір різьблення з'єднання напірного трубопроводу: Ø16mm
AUDI4H0 145 156 A
AUDI 4H0 145 156 A
Гідравлічний насос, кермо
AUDI4H0 145 156 F
AUDI 4H0 145 156 F
Гідравлічний насос, кермо
AUDI4H0 145 155 A
AUDI 4H0 145 155 A